Mis on see, mis sinu silmad põlema paneb? Leia oma kirg.
Ja leia Kalevi šokolaaditahvlite valikust midagi just sinu maitsele.
Midagi seesugust, mis pakub sulle inspiratsiooni.

TUME ŠOKOLAAD TERVETE
METSPÄHKLITEGA (70%)

See suussulav tume šokolaad tervete metspähklitega sobib eelkõige neile, kes ei armasta liialt magusat ning kes peavad lugu metspähkli ja šokolaadi mõnusalt harmoonilisest maitsekombinatsioonist. Kakaosisaldus šokolaadis on 70%.

PIIMAŠOKOLAAD PURUSTATUD METSPÄHKLITEGA

See šokolaad on parim valik siis, kui on soov millegi lihtsa, eheda ja naturaalse järele, mis ometigi maitseb suurepäraselt ja annab hulgaliselt positiivset energiat.

VALGE ŠOKOLAAD ÕHITUD
RIISI JA MUSTIKAGA

Muretu ja rahulolev, kergelt romantilise ja suvise alatooniga šokolaad neile, kes on tüdinenud argistest ning igavatest maitsetest. Toode on pärjatud Eesti Toiduliidu tiitliga Parim kondiitritoode 2006.

PIIMAŠOKOLAAD PÄHKLIKREEMIGA

Suussulava piimašokolaadi mõnusalt kreemjas täidis ja hõrk röstitud metspähklite maitse. Maiasmokkade rõõmuks lisatud ka paras kogus krõbisevaid vahvlitükikesi.

Uus

MUSTASÕSTRA-JOGURTITÄIDISEGA
TUME ŠOKOLAAD

Mõnusalt mõrkjas tume šokolaad, mahe jogurt ja mahlane must sõstar. Maitsekooslus, mis ei jäta külmaks ainsatki magusagurmaani, ega unune ühelgi tumeda šokolaadi austajal.

Uus

MAASIKA-JOGURTITÄIDISEGA
TUME ŠOKOLAAD

Meeletu maitse, milles kohtuvad tume šokolaad, jogurt ja maasikas. Nauding, mis võlub nii tumeda šokolaadi jumaldajat kui ka maasikmarjade kummardajat.