Maiuspala uus kaanetüdruk on leitud!

Maiuspala uue kaanetüdruku fotokonkursil osalenud enam kui 1200-st tüdrukust osutus võitjaks 5-aastane Valgamaa tüdruk Sonja. Alates septembrikuust hakkab just tema pilt kaunistama legendaarse kommikarbi kaant.

Kõigi nelja finalistiga viidi läbi fotosessioon fotograaf Sergei Didyki stuudios. Valminud fotode põhjal tunnistas Kalevi žürii võitjaks Sonja.

Finaali pääsesid kaks tüdrukut Internetis läbiviidud rahvahääletuselt ja kaks tüdrukut valis välja žürii koosseisus kirjanik Leelo Tungal, spordimees Raul Olle, Õhtulehe fotograaf Mati Hiis, raadiohääl ja harrastusfotograaf Alari Kivisaar, ärinaine Ingrid Tõniste, Kalevi šokolaadivabriku tegevjuht Kaido Kaare ja tootegrupijuht Helen Pajuste.

Eesti armastatuim šokolaadikommide karp Maiuspala tähistab käesoleval aastal oma 55. juubelit. Praegune blondi tütarlapse ja tibudega foto on ehtinud kommikarbikaant juba enam kui 30 aastat. Pikaajalisest kasutamisest ja üha uuesti ning uuesti trükkimisest on foto kvaliteet kannatanud, originaalfotot ega –slaidi aga kahjuks säilinud ei ole. Samas tahavad magusasõbrad jätkuvalt näha Maiuspala karbikaanel blondi tibudega tüdrukut.

Selle olukorra lahendamiseks otsustas Kalev korraldada fotokonkursi uue väikese heledapäise tüdruku leidmiseks, kes oleks võimalikult sarnane praeguse „kaanetüdrukuga“. Uue foto tarvis lavastati kogu kommikarbilt tuttav stseen uuesti ning pildistati üles. Septembrist jõuab see juba ka kommikarbi kaanele.

 

EST | ENG | RUS

Osta