Kalev toob turule Mesikäpa jäätise

Kalev laiendab oma maiustustevalikut täiesti uue tootega, milleks on Mesikäpa šokolaadi-koorejäätis vahvlis.

Eesti juhtiv magusatootja Kalev siseneb uude turusegmenti, hakates esmakordselt oma ajaloos pakkuma Mesikäpa kaubamärgi all jäätist. Mesikäpa jäätise tootmine on ühtlasi Kalevi esimene samm Mesikäpa brändi uuendamiseks – peagi saavad värske kujunduse nii Mesikäpa šokolaad kui kommid.

“Jäätis on suvel enimmüüdud maiustus, seetõttu otsustasime ka omalt poolt magusasõpru rõõmustada ning tuua Kalevi kaubamärgi all välja täiesti uudse tootena jäätise,” nentis Kalevi turundusdirektor Anne Tääkre.

Jäätist toodetakse koostöös Premia Foodsiga ning esimesed partiid on juba poodidesse jõudnud. „Mesikäpa jäätise maitse teevad eriliseks maiuse sees peidus olevad vahvlikuulikesed, mis annavad jäätisele just selle õige Mesikäpa-maitse. Sellist jäätist nagu Mesikäpa vahvlituutu teist Eestis ei ole. Premial on hea meel, et meie jäätisemeistrite ning Kalevi šokolaadispetsialistide ühine põhjalik tootearendus nii hea ning suussulava tulemuse andis,“ ütles Premia Foodsi turundusdirektor Katre Kõvask.

Sarnaselt muude Kalevi kaubamärki kandvate maiustustega ei sisalda ka Mesikäpa jäätis transrasvhappeid ega säilitusaineid. Mesikäpa jäätiste müügi ja jaotuse eest hakkab hea seisma Premia Foods, varsti peaks külma maiustust saada olema juba paljude kaupluste külmlettides.

Mesikäpa jäätisepaberit hakkab kaunistama uus, läbinisti positiivne mõmmik, kes peaks ühtviisi hästi meeldima nii väiksematele kui ka suurematele maiasmokkadele. Pakendi põhitoonideks on tumedam kollane ja punane, uue detailina on kasutatud vahvlit kujutavat ruudustikku.

“Uus Mesikäpp saab olema kõikide selle tooteperekonna liikmete pakenditel: šokolaadidel, vahvlikommidel, batoonikestel ja jäätisel,” lisas Anne Tääkre. Mesikäpp on üks Kalevi armastatuimaid brände, mille vahvlikommid on tootmises juba üle 60 aasta. Mesikäpa šokolaaditahvleid toodetakse viimased 15 aastat.

AS Kalev Chocolate Factory põhitegevuseks on šokolaadikondiitri- ja suhkrukondiitritoodete tootmine ning šokolaadi-, suhkru- ja jahukondiitritoodete müük. Peamisteks välisturgudeks on Balti riigid, Skandinaaviamaad ning Venemaa. Kalev tähistab tänavu augustis oma 205. sünnipäeva.

EST | ENG | RUS

Osta