Kalev tõi turule kaks uut pähklišokolaadi

Kommivabrik Kalev tõi turule kaks uut tervete metsapähklitega šokolaaditahvlit ja uuendas kõigi oma klassikaliste šokolaaditahvlite pakendite kujundust.

Kauplustesse on jõudnud kaks Kalevi uudistoodet: 100-grammine valge šokolaad tervete metspähklitega ja 100-grammine piimašokolaad tervete metspähklitega.

Kalevi turundusdirektor Anne Tääkre sõnul on pähklite ja šokolaadi näol tegemist kõige klassikalisema ja populaarsema kombinatsiooniga šokolaadide maailmas. “Kalevi kogemus näitab, et Eesti tarbijad on läbi aegade eelistanud puhta lisanditeta šokolaadi kõrval just pähklitega šokolaadi, eriti aga tervete, purustamata pähklitega šokolaadi,” märkis Anne Tääkre.

Samal ajal sai uue, kaasaegsema kujunduse ka Kalevi kogu klassikaliste šokolaadide sari, kuhu lisaks uudistoodetele kuuluvad viis erinevat piimašokolaadi, kolm erineva maitsega tumedat ja kaks valget šokolaadi. Piimašokolaadi ja tumeda šokolaadi pakendid on nüüdsest teineteisest paremini eristatavad. Valge šokolaadi pakendi värv muutus aga isuäratavalt kreemikaks. Toote nimetus on nüüd toodud ka pakendi esiküljele ja pakenditel on täiustatud toitumisalast teavet. Lisatud on energia, valkude, süsivesikute ja rasvade kogus portsjoni kohta. Samuti on saadaval info toitainete soovitatavate päevaste koguste (GDA) osas.

Kalev on Eesti suurima turuosaga šokolaaditahvlite tootja. Uuringufirma AC Nielsen andmetel ulatus Kalevi turuosa tänavu juunis-juulis šokolaaditahvlite segmendis 49 protsendini. Võrreldes eelmise aastaga kasvas šokolaaditahvlite müük Eestis tervikuna 3%. Eesti enimmüüdud šokolaaditahvel viimasel uuringuperioodil oli Kalevi 300-grammine Kalevipoeg.

 

   

EST | ENG | RUS

Osta