Kalev Désirée šokolaadid tunnistati Eesti Parimaks Kondiitritooteks 2011

Eesti Toiduainetööstuse Liidu poolt korraldatud konkursil „Eesti Parim Toiduaine 2011“ tunnistati parimateks kondiitritoodeteks ja hõbemärgi võitjaiks Kalev Désirée täidisega šokolaadid. Kalev Désirée sarja kuulub kaks toodet: piimašokolaad Caffe Latte maitselise täidisega ja tume šokolaad espresso-maitselise täidisega.

Kalevi šokolaadivabriku turundusdirektor Anne Tääkre sõnul on Kalevi tootevalikus täiesti uudsed täidisega šokolaadid mõeldud kõigile, kes armastavad kohvi ja šokolaadi suurepärast kooslust. „Siidise struktuuriga šokolaad ja selle sees olev kreemjas kohvimaitseline täidis on meeltmööda paljudele. Seda kinnitab ka Kalev Désirée müügiedu alates selle turuletoomisest möödunud aasta oktoobris,“ lisas ta.

Eesti Toiduainetööstuse Liidu poolt tellitud ja hiljuti avalikustatud Eesti jaekaubanduse seire 2010. aasta tulemustest selgus, et tarbijad hindavad Eesti kvaliteetseimaks kaubamärgiks Kalevit.

AS Kalev Chocolate Factory põhitegevuseks on šokolaadikondiitri- ja suhkrukondiitritoodete tootmine ning šokolaadi-, suhkru- ja jahukondiitritoodete müük. Peamisteks välisturgudeks on Balti riigid, Skandinaaviamaad ning Venemaa.

EST | ENG | RUS

Osta