Müük

EESTI MÜÜK

Reet Hannus
Eesti müügijuht
reet.hannus@kalev.eu
Tel +372 513 5616

Kadri Aksin
Müügi arendusjuht
kadri.aksin@kalev.eu
Tel +372 518 4111

Anneli Pratka
Suurklientide juht
anneli.pratka@kalev.eu
Tel +372 509 1482

Merike Ellen
Suurklientide juht
merike.ellen@kalev.eu
Tel +372 5635 9056

Oksana Pessi
Suurklientide juht
oksana.pessi@kalev.eu
Tel +372 5698 5055

Evelin Toomela
Horeca suurklientide juht
evelin.toomela@felix.ee
Tel +372 515 4574

Tiina Ansperi
Jaemüügijuht
tiina.ansperi@kalev.eu
Tel +372 507 6490
 
 

MÜÜGIESINDAJAD

Jana Loorits
Kesk Tallinn, Vanalinn
jana.loorits@kalev.eu
Tel +372 5455 7166

Marika Vooremäe
Kopli, Mustamäe, Kristiine
marika.vooremae@kalev.eu
Tel +372 507 0677

Elemai Sööt
Saku, Saue, Laagri, Nõmme, Männiku, Järve, Raplamaa
elemai.soot@kalev.eu
Tel +372 5698 5219

Mikk Seer
Lasnamäe (Majaka, Sikupilli), Mõigu, Suur-Sõjamäe, Õismäe, Haabersti, Tabasalu, Harku, Keila-Joa, Paldiski
mikk.seer@kalev.eu
Tel +372 5912 7653

Varje Pedak
Lasnamäe (Mustakivi pk), Maardu, Ida Harjumaa
varje.pedak@kalev.eu
Tel +372 5839 8757

Ester Klein
Pärnumaa
ester.klein@kalev.eu
Tel +372 5698 7958

Neeme Aljas
Pärnumaa, Läänemaa ( Kullamaa, Lihula, Virtsu )
neeme.aljas@kalev.eu
Tel +372 522 8297

Helen Tuur
Viljandimaa, Tõrva
helen.tuur@kalev.eu
Tel +372 521 8097

Taavi Pettai
Jõgevamaa, Põltsamaa, Järvamaa
taavi.pettai@kalev.eu
Tel +372 5689 8559

Krista Kungla
Tartumaa
krista.kungla@kalev.eu
Tel +372 517 7366

Erika Tanneberg
Läänemaa ( Haapsalu, Noarootsi, Risti ) Vasalemma, Riisipere, Keila
erika.tanneberg@kalev.eu
Tel +372 521 9575

Marge Uus
Lääne-Virumaa
marge.uus@kalev.eu
Tel +372 522 0748

Ira Avik
Ida-Virumaa
ira.avik@kalev.eu
Tel +372 510 3526

Maarja Orav
Saaremaa, Hiiumaa
maarja.orav@kalev.eu
Tel +372 5341 5659

Lissi Tamm
Võrumaa, Põlvamaa, Valgamaa
lissi.tamm@kalev.eu
Tel +372 514 8469

 

ERITELLIMUSED - Firma sümboolikaga maiustused

Anu Vaino 
Müügispetsialist
anu.vaino@kalev.eu 
+372 5650 9020

EKSPORT

Sergei Kazatšok
Ekspordi müügijuht
sergei.kazatsok@kalev.eu
Tel +372 6877 840

EST | ENG | RUS

Osta